Kontakt - osoba kontaktu

Dobra strona internetowa jest ważna, ale nie może zastąpić kompetentnych pracowników, którzy osobiście znają i opiekuja się swoimi Klientami. Potrafimy i wiemy jakoptymalnie dopasować ofertę do potrzeb naszych Klientów. Te i dodatkowe usługi oferuje Państwu Zespół PIQUE Ferry!

Proszę skontaktować się z nami osobiście:

Poniedziałek - Piątek: 08:00 – 18:30

Tel.: 00 49 - 45 21 - 77 52 - 0

E-Mail: info@pique-ferry.de

Pique Ferry Agency - Verkauf

Sprzedaż

Oktay Tümer
tuemer@pique-ferry.de
Flaggen DE EN TUR

Natasja Groote
groote@pique-ferry.de
Flaggen NL DE EN

Fabian Mrozinski
mrozinski@pique-ferry.de
(uczen zawodu)  

 

Rezerwacja promu

Lisa Ausborn
ausborn@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Sabine von Hinten
hinten@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Aziz Ahmad
ahmad@pique-ferry.de

Indra Tralau
tralau@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

 

Księgowość / Administracja

Anne Clausen
clausen@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Gunnilla Gräber
graeber@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Nadine Tümer
schultz@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Lele Callsen
callsen@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

 

Zarządzanie

Heiko Pitschmann
pitschmann@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Norbert Quelle

quelle@pique-ferry.de
Flaggen DE EN