Kontakt

Een goede internetpresentatie is belangrijk,  maar kan een competente medewerker, die zijn/haar klant nog persoonlijk kent en begeleidt  niet vervangen, ditzelfde geldt voor een call center. Het team van PIQUE FerryAgency biedt dit MEER aan service, wat ons onderscheidt en onze klanten zeer  op prijs stellen!

U kunt graag persoonlijk contact opnemen:

Maandag - Vrijdag 08:00 - 18:30

Tel.: 00 49 - 45 21 - 77 52 - 0

E-Mail: info@pique-ferry.de

Pique Ferry Agency - Verkauf

Verkoop

Natasja Groote
groote@pique-ferry.de
Flaggen NL DE EN

Oktay Tümer
tuemer@pique-ferry.de
Flaggen DE EN TUR

Janett Paulauskas
paulauskas@pique-ferry.de
(leergaste)  

Boekingen

Lisa Ausborn
ausborn@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Sabine von Hinten
hinten@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Aziz Ahmad

ahmad@pique-ferry.de

Indra Tralau
tralau@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

 

Boekhouding / Administratie

Anne Clausen
clausen@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Gunnilla Gräber
graeber@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Nadine Tümer
schultz@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Lele Callsen
callsen@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Fabian Mrozinski
mrozinski@pique-ferry.de
(leergast)  

 

Directie

Heiko Pitschmann
pitschmann@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Norbert Quelle

quelle@pique-ferry.de
Flaggen DE EN