Kontakt

Een goede internetpresentatie is belangrijk, maar kan een competente medewerker, die zijn/haar klant nog persoonlijk kent en begeleidt  niet vervangen, ditzelfde geldt voor een call center.

U kunt graag persoonlijk contact opnemen:

Maandag - Vrijdag 08:00 - 18:30

Tel.: 00 49 - 45 21 - 77 52 - 0

E-Mail: info@pique-ferry.de

Pique Ferry Agency - Verkauf

Reservieringen

Lisa Stöckel
stoeckel@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Sabine Cramer
cramer@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Aziz Ahmad

ahmad@pique-ferry.de

Indra Tralau
tralau@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Janett Paulauskas
paulauskas@pique-ferry.de
(leergaste)  

Hannah Wandrei
wandrei@pique-ferry.de
(leergaste)  

 

Verkoop

Natasja Groote
groote@pique-ferry.de
Flaggen NL DE EN

Oktay Tümer
tuemer@pique-ferry.de
Flaggen DE EN TUR

 

Administratie

Anne Clausen
clausen@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Gunnilla Gräber
graeber@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Nadine Tümer
schultz@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Directie

Heiko Pitschmann
pitschmann@pique-ferry.de
Flaggen DE EN

Norbert Quelle

quelle@pique-ferry.de
Flaggen DE EN